Přidělujeme uchazečům VIP poradce

Přidělujeme uchazečům VIP poradce

S novým servisem pro zájemce o studium přichází v tomto roce Střední průmyslová škola v Táboře, která patři mezi pilíře technického vzdělávání v jihočeském kraji. Škola již v minulosti přesvědčila veřejnost, že umí přicházet s novými moderními metodami. Připomeňme před lety provozovanou elektronickou virtuální školou, která připravovala zájemce k přijímacím zkouškám z matematiky. V dalších letech, kdy již žádné přijímací zkoušky neexistovaly, provozovala škola horkou linku a web, na které rodičům ochotně poskytovala poradenství v nepřehledném a komplikovaném systému třech přihlášek.

Letos se táborská průmyslovka rozhodla, že všem zájemcům o studium bude poskytovat servis přesně na míru a individuálně. Každému zájemci o studium přiděluje osobního VIP poradce, který mu je k dispozici po celou dobu zájmu o školu. Průmyslovka vytrvale naplňuje pověst moderní školy a sází na nové způsoby komunikace.

„Vycházíme ze zkušenosti, že mladým lidem vyhovuje komunikovat rychle a efektivně. Proto nemusíme tisknout tuny letáků a vnucovat je školákům po celém okolí. Většina komunikace probíhá elektronicky, VIP zájemci o studium na naší škole nejsou obtěžováni letáky, ani informacemi, které jsou mimo jejich zájem. Získávají od osobního poradce pouze ty informace, které je zajímají, a to pohodlně do jejich e-mailových schránek.“ říká ředitel školy Marcel Gause a doplňuje, že každý se pak svobodně rozhodne, zda chce vědět více, nebo ne. Průmyslovka připravila ale i tradiční akce, které se zájemci dozví právě elektronicky. „Jednou z tradičních akcí je 8. ledna 2011 den otevřených dveří. Pozvánku dostanou všichni VIP zájemci elektronicky. Stejně tak nabízíme osobní setkání se specialistou na konkrétní maturitní či učební obory. Každý zájemce se ale setká pouze s tím specialistou, jehož obor ho zajímá a nemusí poslouchat nic, co nepotřebuje,“ uzavírá ředitel školy.

Táborská průmyslovka má elektronickou komunikaci úspěšně vyzkoušenou v řadě projektů. Poslední velkou akcí bylo 9. setkání historických vozidel na začátku října. Setkání veteránů škola propagovala na Facebooku, propozice, program i přihlášky si zájemci stahovali z internetu. Akce se zúčastnil rekordní počet diváků i závodníků.

Stejné principy a zkušenosti průmyslovka úspěšně využívá při poskytování informací mladé generaci budoucích studentů a učňů. Pokud chce vycházející žák ZŠ mít k dispozici veškerý informační servis průmyslovky, stačí vstoupit do VIP zóny na adrese vip.sps-tabor.cz.
 

Týdeník Táborsko, příloha, 20.10.2010

facebook SPŠ Tábor


 

Krátké zprávy

Pondělí, 12. listopad 2018
Kdo jste z Písku a okolí a chcete o nás vědět víc, zajděte dnes na píseckou burzu středních škol
Úterý, 06. listopad 2018
Předáváme informace o studiu u nás na dvou místech: na burzách středních škol v Pelhřimově a ve Strakonicích
Středa, 31. říjen 2018
S malým odkladem 3 dnů slavíme Den republiky na naší škole netradičním kulturně -sportovně-naučně-zábavným interaktivním programem :-)
Pondělí, 29. říjen 2018
Užijte si dvoudenní podzimní prázdniny 29.-30.10.2018
Neděle, 28. říjen 2018
Erasmus+ letos potřetí. Dnes odlétá 14členná skupina (lyceisté, strojaři, stavaři, truhláři) na dvoutýdenní stáž ve firmách ve Valencii
Neděle, 28. říjen 2018
Státní svátek - republika slaví 100. narozeniny! Tak hodně štěstí a zdraví do další 100!
Pátek, 26. říjen 2018
Dnes končí odborná stáž, výuka CNC modulu v angličtině, ve Spišské Nové Vsi. Naši 3 strojaři získají certifikáty a zítra se vracejí domů
Pátek, 26. říjen 2018
Slovinské střídání: 4 studenti svoji stáž ve firmách na Táborsku končí a jedou domů, 3 noví během víkendu přijedou a v pondělí stáž zahajují
Středa, 24. říjen 2018
Anglického divadelního představení se zúčastní dvě skupiny našich žáků, první jedou dnes do Prahy, druzí zítra do Českých Budějovic
Pátek, 19. říjen 2018
Výběr chlapců - fotbalistů jede na kvalifikaci do Plzně.
Čtvrtek, 18. říjen 2018
Kdo uteče - vyhraje! Naše děvčata utekla všem v krajském závodu v přespolním běhu a dnes běží republikové finále v Hr.Králové. Držíme palce!
Středa, 17. říjen 2018
Největší místní náborová akce: prezentace středních škol v hotelu Palcát. Zájemci o studium u nás, zajděte si pro informace!
Úterý, 16. říjen 2018
Exkurze na Čapkovu Strž a do Památníku Vojna u Příbrami se dnes zúčastní 3La, b, pozítří 3P a 3Sb.
Pondělí, 15. říjen 2018
Něco o čerpadlech se dozvědí žáci 4Sa přímo od odborníků z firmy Wilo.
Neděle, 14. říjen 2018
Další studenti jedou do Spišské Nové Vsi, tentokrát 3 strojaři, kteří se zúčastní 14-denní mezinárodní výuky modulu CNC v angličtině
Pátek, 12. říjen 2018
Do výuky praxe ve 3Sa dnes přijdou odborníci z firmy REMS
Pátek, 12. říjen 2018
První ročníky se dnes učí ve škole jen 2 hodiny, poté je čeká divadelní představení v táborském Divadlo Oskara Nedbala
Čtvrtek, 11. říjen 2018
Kdo z Třeboňska má chuť jít studovat střední školu do Tábora, najde dnes informace o naší škole na Burze SŠ v Třeboni
Čtvrtek, 11. říjen 2018
Naši fotbalisté bojují na přeboru středních škol v Jindřichově Hradci
Středa, 10. říjen 2018
Pozor - ve škole je klokan! Tedy - Přírodovědný klokan, mezinárodní soutěž pro zvídavé žáky